Benefiční utkání Martina Löflera vyhrál oslavenec s domácím teamem

V sobotu 20.5.2023 proběhla za v podstatě letního počasí na Pragovce benefice Martina Löflera (55) , Tomáše Matrase (60) a Vaška Jandíka (60).

Oba teamy se na zápas velmi těšily a sešly se tak ve velmi slušném počtu. Za OBP se dostavilo 21 hráčů, které doplnili dva nehrající Koďas a Póša, setavu doplnila posila z Vyškova Tonda Kocourek (díky moc). Hráči Pragovky se sešli tradičně v hojném počtu 30 hráčů – to nemá pravděpodobně ani A team.

Bohužel hned na začátku zápasu, hned v prvních minutách zápasu se po odvážném průniku těsně před pětkovištěm zranil Pavel Tesárek a místo skórování zasloužené pětky se odebral do sprch. OBP i po tomto oslabení nepolevilo v aktivitě a ta byla korunována pětkou Michala Jůny a OBP poprvé a jak se ukázalo i naposledy vedli. Pragovka od té chvíle výrazně přidala na aktivitě a záhy se ukázala její nejen početní převaha. Skóre už pak narůstalo pouze na ukazateli domácích, nejdůležitější však bylo, že už nenarůstalo skóre zraněných. Pro pořádek statistikům zvítězila Pragovka nad OBP 55:5, kdy si i oslavenec položil pětku a tak vše dopadlo dobře.

Po ukončení utkání se ukázala jediná slabina Pragovky a to nedostatek sprchové vody a tak oslavenci putovali provést očistu do Rokytky. Koupel si užili zcela jistě i s patřičnou bahenní masáží a po osušení obdrželi i dary od okolo stojících gratulatů.

Třetí poločas lze opět hodnotit jako parádní kde se hoši činili co se týče dostatečné podpory pitného režimu a občerstení. Před soumrakem začal Honza Vilimovský ladit, Gumba z baťužku zpěvník lovit a dál to už jistě všichni znají.

Děkujeme oslavencům za pohoštění a ještě hodně ragbyových let. Zmíníme jen černou tečku kdy se Vašek Jandík, místo na hřiště musel odebrat na zdravotní lůžko, ale již by snad mělo být lépe a radostněji a přejeme tedy zdárné zotavení.