Benefice 45 let Gumba a 65 let ARC Iuridica 4.9.2021

OB Iuridica : OBP 10:35

OBP : CzechStars 5:30

Na sraz dorazilo 16 hráčů schopných hry. Ti odehráli celé dva zápasy pouze s pomocí Honzy Macháčka a Karla Junga na jeden poločas a to včetně nestárnoucího a stále platného Čendy Jersáka (cca 71 let).

Favorit turnaje Czech Stars vyhráli díky svým individuálním zkušenostem a dovednostem. OBP ale proti Iuridice hráli také velmi dobře, svědomitě bránili a někdy i zaútočili a všechno to byly kvalitní zápasy. Je vidět, že když je dostatek hráčů, nadšení a zápal pro hru tak se upozadí i menší nedostatky v taktice, dovednostech i fyzické připravenosti. Za Iuridicu nastoupil i oslavenec Gumba a na zelený pažit vběhl i Andrej Hronec. Mrzí zranění Janka Severy ale snad bude brzy v pořádku. Bodově jsme se prosadili proti oběma soupeřům.

Po zápase proběhlo vyhlášení oslavenců a činovníků Iuridicy. Byla jich celá řada a byli tradičně oceněny dresy a lahvinkou. OBP se přidalo s gratulací a dárkem pro našeho člena, hráče a činovníka, kterým je Ondra Malina Gumba. Rumík se záhadným názvem GUMBA mu jistě zachutná. Po oficialitách se rozpoutala zábava velmi zdatně podporovaná živou kapelou. Mnozí si vzpomněli na mládí a vyrazili do víru tance. Na závěr nám předvedl své umění Honza Vilimovský na ukulele. Po delší době je naděje, že se v OBP bude moci zpívat opět za doprovodu hudebního nástroje.

Gumbovi přejeme mnoho dalších osobních i sportovních úspěchů. Také mu přejeme mnoho úspěšné a prospěšné práce pro Old Boys Praha.