Benefiční utkání o pohár Martina Veselého mezi OB Petrovice a Old Boys Praha vyhráli domácí veteráni

14 dní po vydařené benefici kapitána na Pragovce se uskutečnil 28.5.2022 v Petrovicích benefiční zápas mezi Old Boys Praha a místními veterány. Hostiteli sportovně kulturního odpoledne se stali tři hráči Old Boys Praha, kteří oslavili svoje narozeniny – Tomáš Vémola kulaté 50. narozeniny a Honza Vilimovský a Jakub Servít svoje 45. narozeniny. Zápas dostal pak navíc i další rozměr kdy Milan Slavíček představil speciální pohár na amátku našeho kamaráda Martina Veselého jakoýto trofej pro výherce tohoto utkání.

Rozdělení hráčů pro toto utkání bylo pikantní neboť velké množství hráčů Old Boys Praha tvoří právě borci z Petrovic a při rozdělování dresů a pobíhání mezi šatnami to už správně jiskřilo už v šatnách. Při rozcvičení obdržel oslavenec Honza Vilimovský první dárek od trenéra Dalmoše, kdy se do dresu Old Boys Praha převlékl jeho syn Ondra (toho času hráč RC Sparta Praha U19) a táta si tak mohl se synem zahrát opravdové ragby.

Zápasu mezi OBP po většinu dominovali borci z Petrovic, kteří benefitovali ze svojí rychlosti u útočníků a také díky výborné třetí řadě dokázali položit několik pětek. Ve druhém poločase Old Boys Praha začali být důraznější a dokázali se tak dostat častěji do dvaadvacítky soupeře ale pětka se dlouho položit nedařila. To se nakonec povedlo nejmladšímu hráči v dresu OBP až úplně na konci druhého poločasu a zápas tím skončil při skóre 30:5.

Stejně jako při benefici kapitána následovala okamžitě koupačka oslavenců v Botiči, která byla v horkém počasí pěkným osvěžením a třetí poločas v zázemí klubovny a přilehlého grilu. Po předání darů oslavenců a tradičního uměleckého zhotovení podobizny oslavence Tomáše Vémoly následoval večírek ve znamení dobrého piva, spousty zelené a hlavně za hudebního doprovodu kapely Jirky Brťáka. Produkce a oficiální třetí poločas byl ukončen v 1:00 ráno kdy se několik dalších členů OBP spolu s Brťákem odebralo do místního nonstopu kde akci oficiálně ukončili v 6:00 ráno.

Díky Vencovi Prokšovi a dámám v baru za super zázemí v Petrovicích.