Old Boys Praha vs. Partenaires Montpellier XV 24.9.2021

OBP : Partenaires Montpellier XV. 5 : 40

Old Boys Praha přivítali 24.9.2021 na hřišti RC Sparta zahraničního soupeře z Francie který vyrazil do Prahy v rámci svého back-to-school tripu s tajemným cílem a soupeřem.

Atraktivní soupeř zajistil, že se Old Boys Praha sešli v dostatečném počtu hráčů pro základní patnáctku a pro potřebné střídání. Francouzský tým dorazil ve velmi silné a mladé sestavě takže od začátku bylo jasné, že zápas jednoduchý nebude což se ukázalo hned od začátku zápasu. Francouzi byli jednoznačně běhavější v útoku a velmi rychlí v čištění. Toto a pravděpodobně i nervozita na naší straně umožnila soupeři položit několik pětek ve velmi rychlém sledu. Situaci moc nepomohlo ani zranění kolene Petra Štěpánka v jednom závaru.Po přestávce se však podařilo sklepat ze sebe nervozitu, lépe napadat protihráče a ukázalo se že i Francouzům dokážou vypadávat míče z rukou. Naše úsilí tak nakonec vedlo ke kýžené položené pětce.

Následující třetí poločas proběhl ve znamení fotografování, zpěvu hymen obou klubů a následné společenského družení v zázemí občerstvení u Hada. Třetí poločas, po večerním odjezdu Francouzů do víru velkoměsta, pokračoval dále až do ranních hodin v přilehlém parku Podvinní.