První zápas sezóny Old Boys Praha na Spartě skončil smírně 10:10

První zápas roku odehráli 9.4.2022 Old Boys Praha proti veteránům RC Sparta Praha v rámci benefice Miloše Slušeho k jeho 80. narozeninám. Slunečné i když přesto chladné sobotní odpoledne přilákalo 18 hráčů OBP (další dorazil bohužel až po zápase) natěšených na první zápas sezóny. Vzhledem k tomu, že kamarádů ze Sparty dorazilo o něco méně, v dresu soupeře si tak zahráli někteří bývalí hráči Sparty nyní hrající za OBP.

Zápas byl zahájen čestným výkopem Miloše Slušeho po tradičním zahajovacím focení obou teamů. Oba týmy předváděli bojovný výkon a z pohledu skóre se přetahovali po celou dobu zápasu. Za Old Boys Praha dominoval útok, kde Michal Jůna potvrdil pozici hráče roku 2021 a položil obě pětky. Za Spartu skóroval Jarda Páv z pozice vazače a Pilous (jinak člen Old Boys Praha) z první řady po zmatcích v rozehrávce v naši dvaadvacítce.

Následující třetí poločas proběhl jako součást oslavy narozenim oslavence jemuž i tímto způsobem ještě jednou gratulujeme. Večer pak pokračoval za hudebního doprovodu z diskotéky v rámci oslavy výhry sparťanského áčka nad Vyškovem.