Rugby oslava narozenin kapitána OBP proběhla 14.5.2022 na Pragovce

Sobota 14.5.2022 patřila oslavě 60. narozenin kapitána Vládi Pošíka a jeho bývalých spoluhráčů z Pragovky Milana Fuchse, Medáka a Milana Trkáčka, kteří si pozvali k benefičnímu utkání Old Boys Praha.

Po doplnění sestavy kamarádů z Pragovky některými hráči Old Boys Praha byl vykopnut zápas, který byl velmi vyrovnaný a přinesl spoustu hezkých ragbyových akcí i úniků. Hráči Pragovky nakonec udělali svému oslavenci Póšovi radost a po dvou 20 minutových poločasech vyhráli zápas 25:10. Oběma pětkami za OBP se blýskl Petr Koudelka.

Třetí poločas začal okamžitě po odpískání poločasu druhého a to tradiční koupačkou oslavenců v místní Rokytce kterou si Póša a Milan patřičně užili protože vody nebylo moc a tak bylo potřeba určitého úsilí a ohebnosti těla se dostat pod hladinu. Což se podařilo a oslavenci tak dokázali, že jejich věk je jen číslo. Hned po koupeli následovala první runda tradiční zelené.

Následující oslava proběhla za podpory místního barmana servírujícího vynikající kotlety a pivo (nakonec padly dva sudy) a s ochutnávkou rumů. V průběhu oslavy bylo pogratulováno a kapitán Póša obdržel tradiční umělecky vyvedenou sošku z říčanského ateliéru.

Oslava byla zakončena v 2:30 ráno, zavíral jak se sluší a patří na kapitána, Póša. Gratulujeme a přejeme ještě jednou spoustu zdraví a elánu do dalších let.

zapsáno na základě interview s kapitánem