Společenský večírek Old Boys Praha v pivovaru Kilián 19.11.2021

Tradiční společenský večírek se uskutečnil v pivovaru Kilián na Praze 8 za slušné účasti hráčů Old Boys Praha, kteří vyměnili propocené dresy za společenský oděv a v doprovodu partnerek společně oslavili konec sezóny. Na programu večera bylo několik významných bodů – vyhlášení nejlepšího hráče sezóny a trenéra, speciální produkce vybraných členů Old Boys Praha a vyhlášení bohaté tomboly. K poslechu a tanci letos hrálo seskupení, mocnou aparaturou vybavených, bardů z Proseka a Libně.

První nedočkaví účastníci se začali scházet již od 18:00. Odbaveni byli pokladnou prodávající lístky a kontrolující správné společenské vybavení pánů a letos premiérově kvůli covidovým opatřením i kontrolou zdravotního stavu vyškoleným zdravotníkem.

Tradiční vyhlášení hráče roku letos doplnilo i vyhlášení trenéra roku

Oficiální program začal v 19:00 a za hudebního doprovodu probíhal tak jak se sluší a patří na správný třetí poločas kdy se potkávají a seznamují ti kteří se ještě nikdy nepotkali a ti co se již znají si připomínají co během sezóny zažili. Formální začátek společenského večírku zahájilo vyhlášení nejlepšího hráče OBP sezóny a letos i trenéra roku. Nejlepším hráčem sezóny byl kolegiem bývalých lauerátů ceny a významných osobností zvolen po zásluze Michal Juna. Trenérem roku byl vyhlášen Martin Dalmoš Marek, který letos nenašel konkurenta. Vyhlášením byl uvolněn i přístup k rautu a večírek se mohl rozjet naplno.

Kulturní vložku zajistilo pět statečných na hudbu Miro Žbirky

Druhým vrcholem večera se stalo představení pěti odvážných hráčů OBP, kteří se připravilo pro pozdní večer speciální představení pro pobavení publika a zároveň tímto představením vzdali hold Miro Žbirkovi. Za doprovodu jeho písně „Pozri“ nastoupili jen v županech, stulpnách Old Boys Praha a kloboucích před natěšené publikum a předvedli své sofistikovaně umístěné pánvičky a naběračky, které skrývali pod županem. Na konci představení sklidili zasloužený aplaus. Bravo pánové.

Závěr večera patřil tombole a volné zábavě s ranním pokračováním

Následující volný program a zábavu korunoval zlatý hřeb večera – tombola, ve které se bylo možné vyhrát cenný poukaz romantický víkend, množství tradičních rugby počínaje oblečením s insigniemi Old Boys Praha, přes šišku tlačenky až po množství lahví lihovin různých druhů a obsahu alkoholu. Nechyběly ani dámami ceněné kosmetické balíčky. Množství cen a počet účastníků navíc dával každému velmi slušnou šanci na výhru. Předávání cen se ujali moderátoři Dalmoš a Andrej kterým asistovala slečna Terezka. Moderátoři provedli návštěvníky tombolou s profesionální rutinou a vtipem a když už se něco z tomboly ztratilo tak dokázali najít náhradní dar z blízkého baru.

Tombolou skončily tak všechny oficiální ceremonie společenského večírku. Ten pokračoval dále až do půlnoci, kdy už zbytek osazenstva zpíval bez doprovodu kapely. v 0:30 byl večírek ukončen a poslední účastníci se rozjeli taxíky domů. Speciální skupinka tvořená Honzou Vilimovským, Gumbou a Tomášem Vémolou pak ještě provedla kontrolu místního metalového klubu, kde byl v 6:00 definitivně večírek ukončen.


Fotogalerie

OBP-2021-pozvánka-1

Obrázek 1 z 43