Tradiční jarní soustředění v Úžicích 11.3.2023 se opět vydařilo a OBP jsou připraveni na náročnou sezónu

Za nakonec velmi pěkného jarního počasí, kdy pár hodin před začátkem v Praze ještě sněžilo, se uskutečnilo tradiční soustředění v Úžicích kde se sešli odpoledne OBP aby si ve větším mmnožství hráčů pořádně zatrénovali a připravili se na náročnou sezónu.

Odpolední program začal ve 14:30 kdy se na hřišti místního rugbyového klubu sešlo slušné množství členů OBP, kteří se pod vedením opět velmi dobře připraveného trenéra Dalmoše pustili do různých technických cvičení, nácviku skládek, přihrávek a nakonec došlo i na nácvik různých herních situací. Trénink byl tak zajímavý a kondice účastníků překvapivě vysoká, takže se trénink protáhl až do 17:00. Pochopitelně nešlo ukončit soustředění bez závěrečného fotbálku mezi hráči kategorie 35+ a 50+, které po skoro 30 minutách čekání na gól nakonec skončilo vitězstvím zkušenějších hráčů 1:0.

Následující večerní program pokračoval v oblíbené restauraci U Kohouta, kde se OBP potkali opět se známou obsluhou a kde se probraly zážitky ze soustředění, probraly se rugbyové akce při sledování zápasu Anglie vs. Francie a nakonec došlo i k hudbě, sborovému pěvu a nakonec i oslavě novopečeného dědečka Sůvy.

Soustředění se tak vydařilo po všech stránkách, OBPS by rádi poděkovali Robertovi Votípkovi za organizační zajištění akce a zajištění zázemí pro soustředění a Dalmošovi za skvělou přípravu tréninkových dávek.