Ukončení sezóny proběhlo na společenském večírku v pivovaru Kilián 25.11.2022

Závěr sezóny Old Boys Praha oslavili stejně jako minulý rok v pivovaru Kilián na Praze 8. Stejné místo, stejná kapela, vyhlášení hráče roku a po roce příležitost se setkat jinak než v propocených dresech navíc bez covid restrikcí přilákalo na společenský večírek 50 lidí, kteří si večer patřičně užili.

Už před sedmou hodinou večerní se začali scházet první nedočkaví účastníci a za hudebního doprovodu postupně dorazil zbytek společnosti tak aby stihl oficiální zahájení programu. Oficiální program zahájil místopředseda OBP Gumba který přítomným připomněl všechny významné události roku 2022 z jak klubového života (stěhování klubovny, příchody ale bohužel i odchody hráčů) tak i jednotlivé sportovní události. Neopomenuta byla i pozvánka na následující akce pro začátek roku a informace o připravovaných zájezdech do Itálie a Francie.

Po úvodním slovu Gumby si slovo převzal kapitán Póša, který společně s držitelem poháru pro nejlepšího hráče roku 2021 Michalem Junou vyhlásili hráče roku 2022. Tím se stal zaslouženě po skvělých sportovních výkonech a vzorné docházce na tréninky i zápasy Tomáš Vémola. Tomáš si bohužel pohár nemohl převzít osobně protože v době večírku právě reprezentoval OBP v Nepálu v horolezecké expedici. Tomášovi blahopřejeme a doufáme v minimálně stejné výkony i v roce 2023.

Po oficiálním zahájení následoval již zcela volný program, který účastníci vyplňovali konverzací u bohatého rautového stolu, výčepu, z počátku nesmělými , poté už výrazně lepšími nájezdy na taneční parket a skutečně intenzivním společným zpěvem písní, které jim předkládala kapela s famózní zpěvačkou.

V průběhu večera byla losována i tombola ve které byly i letos velmi pěkné ceny počínaje standardním alkoholem a doutníky, přes sportovní artefakty OBP až po červené taštičky s kosmetikou na kterou měly zálusk zejména přítomné dámy. První cenou byl tradiční voucher na noc v luxusním hotelu, tentokrát v Mariánských lázních. Losování tomboly se opět ujala Terezka a slovem prováděla silná dvojice konferenciérů Andrej s Dalmošem. Tombola tradičně přináší různá překvapení a zábavné momenty a výjimkou nebyla ani ta letošní – tentokrát žádné ceny nechyběly, nicméně gratulujeme parádníkovi Gumbovi k výhře všech červených taštiček s kosmetikou, které snad vyměnil s někým potřebnějším a opět konferenciérovi Dalmošovi za výhru první ceny, kterou si jistě užije.

Večírek byl oficiálně ukončen okolo 1:00 speciální dlouhou hudební vsuvkou chlapců z okolí klubu z Podviňáku, někteří hráči (Honza, Gumba a Pilous) se ještě vydali na závěrečné pivo do blízkého metalového klubu kde okolo 3:00 večer definitivně ukončili.

Na závěr bych rádi poděkovali všem za hojnou účast, zábavu která s Vámi byla a těšíme se, že se za rok opět sejdeme alespoň v takovémto počtu.