Vánoční společenský večírek OBP 1.12.2023 proběhl stylově se sněhovou nadílkou

Tradiční společenský večer se letos konal 1.12.2023 v restauraci U Balbínů Pod Kaštany, kde našli Old Boys Praha azyl pro svou klubovnu a místo pro trofeje. Termín konání byl zvolen opravdu ideálně, kromě tradičních ceremoniálů na které se členové jistě těšili celý rok byla navíc restaurace stylově zasypána sněhem a předvánoční atmosféra tak byla dokonale zajištěna.

Oficiální začátek akce byl naplánován na 19:00, ale už pár hodin předem se začali scházet první nedočkaví účastníci akce aby měli dostatečný náskok v pitném režimu a společenské konverzaci společně s kapelou která si připravovala zázemí a obsluhou restaurace připravující raut. Postupně pak přicháteli další a další členové OBP se svým doprovodem a půl hodiny po zahájení už mohli i tančit a zpívat společně s kapelou, posílenou o další profesionální členy, tentokrát ale bez bicích.

Hlavní proslov, který formálně otevírá večer a raut, pronesl prezident Karel Zeiner a jak už se na prezidenta sluší a patří, byl shrnující, káravý a zároveň i laskavý. Během proslovu Karel připomněl všechny důležité události roku 2023, kriticky probral výkony OBP a naznačil plány na rok 2024. Těšíme se tak na jarní program se soustředěním na Šumavě a v Úžicích, zájezdem do Hamburku a snad konečně vyjde ta Gruzie na podzim. Následné otevření rautu prezidentem už byla jen formalita, kvůli lákavému sortimentu na rautových stolech a nedočkavosti členů OBP se otevřel už hodinu před tím.

Po další hodině večírku, kdy se hodně zpívalo (Gumba si dal opět doprovod k Jožinovi z bažin) a někteří se přidali i do tance, došlo i na předání poháru pro nejlepšího hráče OBP v sezóně 2023. Pohár předával prezident Karel Zeiner, kapitán Vláda Pošík a aktuální držitel poháru Tomáš Vémola, který se celý rok s pohárem natolik těšil, že zapomněl na svoji povinost doplnit pohár svými iniciálami a tak novému držiteli předal i novou povinost to doplnit i za rok 2022.

Nejlepším hráčem OBP roku 2023 se stal Martin Löfler, který tak korunoval svoje výkony v této sezóně a po jeho velmi úspěšné benefici na Pragovce tak převzal další ocenění. Gratulujeme !! Novopečený nejlepší hráč roku 2023 se pak následně chopil poháru, naplnil ho stylově tradičním zeleným pepermintovým likérem kterému holdují členové OBP a umožnil každému účastníku večírku mu osobně pogratulovat a připít na jeho zdraví a výkony.

Vyvrcholením společenských večírků je vždy tombola a i letos byla opravdu nabitá. Uzeniny a tlačenka byly vhodně doplněny kvalitním alkoholem a kosmetikou a parádní hlavní cenou v podobě ubytovacího poukazu do lázeňského hotelu v Mariánkách. Průběh tomboly byl plně pod kontrolou skvělého konferenciéra Dalmoše výborně doplňovaného jeho dcerou asistentkou Terezkou. A když se tentokrát, narozdíl od minula, ke kosmetice konečně dostaly po losování tomboly i dámy a pánové k alkoholu, byli všichni nakonec spokojeni.

Večer dále pokračoval ve skvělé atmosféře, v hlavní části restaurace se dost a pěkně zpívalo, tančilo a nakonec došlo i k tanečnímu vláčku s mašinfírou Dalmošem, který nalákal další členy OBP na průjezd restaurací za zvuku Královského reagae. Večírek už pak pokračoval ještě chvíli po jedné hodině ranní, kdy byl oficiálně ukončen obsluhou restaurace.

OBP děkuje všem členům a jejich doprovodu za účast, skvělou atmosféru a přeje hezké prožití vánočních svátků a šťastný nový rok.